bir teknik servisten daha fazlası

Yetkili değil
Etkili Teknik Servis​

üzerinde onarım
+ 0
Bireysel müşteri
+ 0
Kurumsal Müşteri
+ 0
müşteri memnuniyeti
0 %
20 yılı aşan deneyim ve uzmanlık

Hizmet için varız

Cep Telefonu onarım ve tamiri, Tablet onarım ve tamiri, Yazıcı onarım ve tamiri, Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayar onarım ve tamiri, Monitör onarım ve tamiri, Projeksiyon onarım ve tamiri, UPS (Güç Kaynağı) onarım ve tamiri, Amfi, Mixer, Hoparlör onarım ve tamiri, SSD – HDD – FLASH BELLEK veri kurtarma hizmetlerinde her zaman müşteri odaklı, garantili, uygun fiyatlı, hızlı ve kalıcı çözümlerle siz müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.
Cep Telefonu Tamiri ve onarımı

Cep Telefonu Tamiri

Cep Telefonu ekran, kamera, mikrofon, hoparlör, kasa, şarj soketi, hareket sensörü, batarya, kulaklık jak, ses butonu, power butonu değişim, tamir ve onarımı.
Tablet tamiri ve Onarımı

tablet tamiri

Tablet ekran, kamera, mikrofon, hoparlör, kasa, şarj soketi, hareket sensörü, batarya, kulaklık jak, ses butonu, power butonu değişim, tamir ve onarımı.
Yazıcı Tamiri ve Onarımı

yazıcı tamiri

Yazıcı anakart tamiri, dişli ve drum onarım ve tamiri, merdane, atık toner kutusu, kağıt pateni, fırın (Fuser), tarayıcı, adaptör değişim, tamir ve onarımı.
Masaüstü ve Dizüstü Laptop Bilgisayar Tamiri ve Onarımı

Bilgisayar tamiri

Masaüstü ve Dizüstü bilgisayar onarım ve bakımı, işletim sistemi yükleme, PC toplama ve kurulum, kapasite arttırımı (Upgrate), anakart, ekran, batarya, klavye ve touchpad tamir ve onarımı.
Lcd Monitör tamiri ve onarımı

monitör tamiri

LCD Monitör onarım ve tamiri, kırık ekran değişimi, monitör anakart, görüntü aktarım kartı (VGA), power kart, tuş kartı, kondansatör, flex kablo, floresan tamir, onarım ve değişimi.
Projeksiyon Tamiri ve Onarımı

projeksiyon tamiri

Projeksiyon onarım ve bakımı, projeksiyon lamba değişimi, DMD chip, balast kart, renk çemberi ©lor Wheel) değişimi, fan bakımı ve değişimi, optik motor, optik mercek tamir, onarım ve değişimi.
UPS Güç Kaynağı Tamiri ve Onarımı

UPS Tamiri

UPS onarım ve koruyucu bakımı, Akü, Fan değişimi, Kondansatör, Devre Kartı, Kapasitör, Kontrol Paneli tamir, onarım ve değişimi.

amfi, mixer, hoparlör tamiri

Amfi, Mikser ve Hoparlör ses sistemleri onarım ve tamiri, kısa devre, lehim çatlağı, transistör, entegre ve mosfet tamir ve onarımı.

hdd - ssd veri kurtarma

Verilerinize ulaşamadığınız HDD, SSD ve FLASH DISK gibi veri depolama platformlarında %80-99* oranında veri kurtarma başarısı.
Ofis Cihazlarınız Güvencemiz Altında

Yıllık Bakım Anlaşması

Teknik Servis olarak bilgisayardan fotokopi makinasına, fax cihazından yazıcıya kadar tüm ofis cihazlarınızın periyodik bakımlarını yaparak sürekli çalışır halde kalmasını sağlıyoruz.
hala İlk günkü enerjimizle çalışıyoruz

Neden Biz?

“Müşteri Memnuniyeti” odaklı yaklaşım, kurulduğumuz ilk günden itibaren esas aldığımız en temel ilkemiz ve sorumluluğumuz olmuştur.

Bu sorumluluğumuzu var olduğumuz sürece her zaman bir adım daha öteye taşıyarak devam ettireceğiz.
Firmamız hakkında daha geniş bilgi için Hakkımızda sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yetkili Değil
Etkili Servis

Teknik Servisimize gelen her cihaz, deneyimli ve uzman personelimiz tarafından en hızlı şekilde arızası tespit edilerek tamir ve onarımı gerçekleştirilir.

Çakma Değil
Orijinal Parça

Teknik Servisimizde orijinal parça yanında, müşteri tercihine göre kalitesini onayladığımız belirli marka muadil parçalar da kullanmaktayız.

Cihaz Takibi

Teknik Servisimizde onarılan cihazlarınızın her aşamasını takip edebilirsiniz.
sosyal medya hesaplarımızdan
Ne demişler
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
John Doe@username
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Previous
Next