Ofis Cihazlarınız Güvencemiz Altında

Yıllık Bakım Anlaşması

Yıllık Bakım Anlaşması ile Büro makinalarınızı ve Ofis cihazlarınızı korumaya alarak verimliliklerini artırır, çalışma sürelerini, ömürlerini uzatmış olursunuz.
Verimlerini artırın ve ömürlerini uzatın

Büro makineleri ve Ofis cihazlarınızı "Yıllık Bakım Anlaşması" ile korumaya alın

Lazer veya Inkjet printer ve yazıcılar, Renkli ya da Siyah Beyaz Fotokopi Makinaları, Fax Cihazları, Nokta Vuruşlu fatura yazıcıları, Barkod Cihazları, çok fonksiyonlu Yazıcı ve Printerlar, Tarayıcı ve Bilgisayarlar gibi ofis cihazlarınızın ve büro makinalarınızın verimli, sürekli ve sorunsuz çalışmalarını sağlamak önemlidir.

Yıllık Bakım anlaşması ile ofis cihazlarınızın ve büro makinalarınızın periyodik bakım ve kontrolünü gerçekleştirerek olası arızaları önceden tespit ederek daha büyük sorun ve hesapta olmayan maliyetlerin oluşmasını önlersiniz. Böylece cihazlarınızın verimli ve kesintisiz olarak çalışmalarını sağlarsınız.

Zamandan tasarruf - Sürekli destek - İskontolu Fiyat

Yıllık Bakım Anlaşmasının Avantajları

Yıllık Bakım Anlaşması ya da diğer tabirle Periyodik Bakım Anlaşması ile Ofis cihazlarınızın ve Büro makinalarınızın sürekli ve verimli çalışmalarını sağlayarak zaman kayıplarını önler ve maliyetlerden tasarruf edersiniz.

Bununla birlikte yapacağınız anlaşma kapsamına göre bir çok ekstra avantaj yanında fiyat avantajlarına da sahip olursunuz.

01

Zaman ve iş kaybını önleyin.

Oluşabilecek en ufak bir sorun, daha fazla sorunu beraberinde getirebilir, işletme için değerli olan zaman kayıplarına yol açabilir. Hatta ticari zararlara sebebiyet verebilir.

Periyodik Bakım Sözleşmesi sayesinde zaman kaybı yaşamaz ve iş yükünden kurtulursunuz.

02

Anında müdahale ve sürekli destek.

En kısa sürede müdahale ve çözüm için sürekli takip ve destek sağlıyoruz. Yerinde veya servisde müdahale ile en kısa sürede cihazınızı çalışır hale getiriyoruz.

Aynı zamanda “İkame Cihaz” desteğimizle kesinti yaşamadan işlerinize devam etmenizi sağlıyoruz.

03

Fiyat avantajı ve iskontolar kazanın.

Yıllık Bakım Anlaşması ile işçilik ve servis ücreti gibi sabit ücretlerden kurtulun. Yedek parça temininde iskontolu fiyatlardan yararlanın.

Fotokopi kağıdı, kartuş ve toner dolumu, muadil ve orijinal kartuş alımı gibi tüm ofis sarf malzemesi ihtiyaçlarınızda %20’ye varan iskontoları yakalayın.

Yıllık Bakım Anlaşmasının

Kapsam ve süresini Siz belirleyin

İşletmenizin gereksinimlerine göre kapsama alacağınız cihaz sayısını ve tipini, sözleşme süresini, verilecek hizmetin içeriklerini bütçenize göre siz belirleyin.

Sözleşme Süresini Siz Belirleyin

6 yada 12 aylık sözleşme sürelerini tercih edebilirsiniz.

Aylık ziyaret sayısını belirleyin

Sözleşme süresi içerisinde her ay bakım ve onarım için ziyaret sayısını belirleyin.

Sözleşme süresi içinde Acil çağrı sayısını belirleyin

Sözleşme süreniz kapsamında Acil çağrı adedini belirleyebilirsiniz.

İkame cihaz hizmetini belirleyin

Onarımı uzun süren ofis cihazlarınızın yerine ikame cihaz tercihinizi belirleyin.

Aksoy Teknoloji® Güvencesi

Uzman ve deneyimli teknisyenlerimizle bulunduğumuz bölgenin en geniş elektronik cihaz tamir hizmeti veren Teknik Servisiyiz. Sektörümüzde 20 yılı aşan tecrübemizle “Yıllık Bakım Anlaşması” hizmeti ihtiyacınıza “Müşteri Odaklı” profesyonel çözümler sunuyoruz.

ücretsiz kurye

Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Eyüp ilçelerine ücretsiz kurye hizmeti veriyoruz.

Tüm Hizmetlerimiz

Cep Telefonu tamirinden Hard Disk veri kurtarma işlemine kadar tüm hizmetlerimiz.

cihaz takibi

Teknik Servisimizde işlem gören cihazınızın bulunduğu her aşamayı kontrol edin.